


Профіль тіньового шва алюмінієвий роздільний з LED-підсвіткою PCT-22 без покриття
Профіль тіньового шва алюмінієвий роздільний з LED-підсвіткою PCT-22 без покриття – створений для формування чіткої декоративної тіньової лінії між стелею з гіпсокартону та стіною, з можливістю встановлення контурної LED-стрічки.
Роздільна конструкція дозволяє монтувати профіль у два етапи — спершу базову направляючу, а після оздоблювальних робіт вставляти декоративну частину з LED-каналом. Це забезпечує максимальну акуратність та ідеальну чистоту лінії навіть після шпаклювання й фарбування.
Профіль допомагає приховати нерівності примикань, створює сучасний «плаваючий» ефект стелі та додає приміщенню виразного світлового акценту.
Матеріал — алюмінієвий сплав 6060, стійкий до деформацій, корозії та механічних навантажень, що гарантує довгий строк експлуатації.
Доступні кольори:
🔘 без покриття (алюміній)
⚪ білий (порошкове фарбування)
⚫ чорний (порошкове фарбування)
🎨 фарбування у будь-який колір RAL
Технічні особливості РСТ-22:
📏 Довжина: 2500 мм
🧱 Конструкція: роздільна (2-компонентна система)
📐 Сумісність: стеля з ГК 12,5 мм
🌑 Тіньовий зазор: 22 мм
💡 LED-підсвітка: профіль оснащений каналом для LED-стрічки
🔩 Матеріал: алюмінієвий сплав 6060
📦 Продаж: планками по 2,5 м (ціна вказана за 1 м.п.)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АСТ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид профілю | Стельовий |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Без покриття |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 240 ₴/пог.м

